4 نکته در مورد نوسازی خانه سبز برای تنظیم خانه در سال جدید با طبیعت

سال نو یکی از مهمترین و بیشترین تعطیلات پیش بینی شده است. در این زمان است که خانواده و دوستان دور هم جمع می شوند و فعالیت های مفرح و غذاهای دهان پر از آب را شکر می کنند تا از برکت هایی که در طول سال دریافت کرده اند تشکر کنند. اما قبل از اینکه سال به پایان برسد ، بسیاری از افراد نیز خود را درگیر کارهای مختلف بازسازی خانه می کنند و خانه خود را مانند یک خانه جدید تصور می کنند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال نکاتی می گردید ، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که می تواند ظاهر خانه شما را اصلاح کند و در عین حال سازگار با محیط زیست باشد.

گیاهان را از داخل اضافه کنید.

باغ تنها بخشی از دارایی شما نیست که قرار است گیاهان کاشته شوند. حتی داخل خانه خود  طراحی دیوار سبز  می توانید مقداری سبزی به شکل گلدان اضافه کنید. آنهایی را انتخاب کنید که حداقل ارتفاع دارند. آنها را می توان در وسط یک میز وسط یا یک میز کناری قرار داد. بهتر است گیاهانی را انتخاب کنید که دارای رایحه سبک منتول باشند تا رایحه ای از پشه ها و سایر حشرات جلوگیری کنند. با استفاده از بطری های پلاستیکی خالی می توانید گیاهان زینتی را در تراس خود آویزان کنید. در صورت تمایل آنها را تزئین کنید.

از میزهای ساخته شده از چوب یا بامبو استفاده کنید.

چوب و بامبو دو ماده ای هستند که وقتی صحبت از میز می شود هرگز از لیست های برتر خارج نخواهند شد. جدا از ارزان بودن از نمونه های فولادی و شیشه ای ، آنها همچنین سازگار با محیط زیست هستند. منابع آنها تجدید پذیر هستند. آنها همچنین می توانند چاپ پای کربن خانواده شما را کاهش دهند.

دیوارهای خود را با رنگ های VOC صفر رنگ کنید.

مدتهاست که از رنگها برای تغییر شکل ظاهری و ایجاد روح تازه در فضاهای بیکار استفاده می شود. اگر از نحوه نمایان شدن دیوار خود خسته شده اید ، زمان مناسبی است که آن را با رنگ ها و رنگ های جدید از طریق رنگ های VOC صفر بپاشید. این نوع رنگ برای هوای داخلی بی ضرر است. آنها از مواد شیمیایی محروم هستند و بنابراین برای سلامتی خطرناک نیستند. انتخاب رنگ به روحیه ، نقش ونگار یا اینکه به چه ظاهری می خواهید دست یابید و به آن منتقل شود بستگی دارد. برای سال آینده ، توصیه های کلی شامل رنگ های زمینی است.

با دیوارهای داخلی بطری های پلاستیکی به باغ خود الهام دهید.